Moroccanoil Treatment Bakım Yağı 25 ml

Kategoriler:

MOROCCANOIL TREATMENT BAKIM YAĞI 25 ml

Tüm saç tipleri için

 

Moroccanoil Bakım Yağı, çevresel etkenlerin yanı sıra şampuan, boya ve permada bulunan kimyasallardan zarar gören saçı yeniden canlandırmaya ve tazelemeye yardımcı olma özelliğine sahip. Bu orijinal formül, yağ bazlı saç bakım ürünleri kategorisine öncülük etti. Islak veya kuru saç tarafından kolaylıkla emilebilen ve saçı besleyen antioksidanlar, vitaminler ve proteinler açısından zengin alkolsüz formüle sahiptir.

ÖZELLİKLER & FAYDALAR

• Saçta kontrol edilebilirlik sağlar.

• Saçtaki dolaşıklıkları çözer.

• Saça yapılan işlemlerden ve nemden kaynaklanan elektriklenmeyi kontrol altına alır.

• Boya uygulanmış saçta parlaklığı artırır; rengin daha gerçek ve daha uzun süre kalmasını sağlar.

• Saçın esnekliğini artırır.

• Saça doğal bir parlaklık ve daha yumuşak bir yapı kazandırır.

UYGULAMA

Şekillendirme, Bitiş ve Koruma

Islak ve kuru saça göre formüle edilmiştir. Az miktarda Moroccanoil Bakım Yağı, saçın kurutma makinesiyle kuruma süresinin önemli ölçüde azalmasına ve saçın kontrol edilebilirliğini artırarak şekillendirmeyi kolaylaştırmaya yardımcı olur. Kuru saçta saçı yatıştırmak, elektriklenmeyi gidermek ve saçı güneş, rüzgâr gibi çevresel etkenlerden korumaya yardımcı olması için kullanın.

Kimyasal İşlem

Boya ve diğer kimyasal işlemler, saç kütikülünde negatif etkiye neden olabilir, ayrıca saçta bulunan tirozin gibi amino asitlere zarar verebilir. Tirozin zarar gördüğü zaman saçın boyayı tutma gücü azalır; saç kuru ve hassas bir hal alır. Moroccanoil Bakım Yağı, besleyici maddeleri saça yeniden yüklemeye ve işlem sırasında saçı güçlendirmeye yardımcı olan protein ve antioksidanlar bakımından zengindir.

Saçı kimyasal işleme hazırlamak için, Moroccanoil Bakım Yağı’ndan yaklaşık 5 ml (2-3 pompa) kuru saça masaj yaparak uygulayın. Bu, kimyasal işlemlerin saça verdiği zararı azaltmaya yardımcı olurken, aynı zamanda işlemin saça daha iyi nüfuz etmesini sağlar. Moroccanoil Bakım Yağı saç tarafından emildiği için, boya karışımına da 3-5 ml ekleyin ve boya işlemini her zamanki gibi uygulayın. Bu boyanın saça daha iyi nüfuz etmesini sağlar, rengin derinliğini ve parlaklığını artırır. Boyayı uygulamadan önce saçı durulamayın.

 

Postişler

Moroccanoil Bakım Yağı, kabarma ve elektriklenmeyi azaltmada ve postişleri korumada son derece etkilidir. Postişlerde kullanılan her üründe olduğu gibi, Moroccanoil Bakım Yağı’nın postişin saçla birleştiği yerden itibaren 8 cm altına ıslak veya kuru olarak uygulanmasını tavsiye ediyoruz.

İÇERİK BİLGİSİ

• Argan Yağı: Saçın esnekliğini, yumuşaklığını ve kontrol edilebilirliğini yeniden kazanmasına yardım eden yağ asitleri ve antioksidanlar açısından zengindir.

• Bezir Ekstresi: Keten tohumundan elde edilir. İyi bir alfa-linolenik asit kaynağı olup saçın sağlık kazanmasına yardım eden önemli bir yağ asididir.

• Cyclometikon & Dimetikon: Kumdan doğal olarak elde edilen, kozmetikte kullanılan saf silikonlardır. Saçta yapışkan bir kalıntı bırakmadan saça yumuşak bir yüzey kazandıran hafif yağ görevini görürler. Bu benzersiz moleküler yapı, saçta ağırlık yapmadan moleküllerin nefes alabilir bir set oluşturmasına yardımcı olur.

 

SAÇ BAKIM VE ŞEKİLLENDİRMEYE TAMAMEN YAĞ BAZLI YAKLAŞIM

Moroccanoil, saç bakım yağları dünyasının lideri ve öncüsü. Üstün performanslı kozmetik içeriklerle yağların bakım ve besleyici özelliklerini birleştiren formüller yaratmadaki başarımız, bizi diğer markalardan ayıran özelliğimizdir. Temizleme ve yumuşatmadan şekillendirme ve bitiş işlemlerine tüm ürünlerimiz, saç bakım ve şekillendirmesine benzersiz bir yaklaşım sunan, saçı pürüzsüz ve parlak yaparken aynı zamanda her kullanımda saçın yapısını iyileştiren yağ bazlı ürünlerdir.

 

Normal ile Light Bakım Yağı Arasındaki Fark Nedir?

Argan Yağı’yla zenginleştirilmiş normal Moroccanoil Bakım Yağı, tüm saç tipleri için gözde bir ürün olmayı sürdürüyor. Etkili ve faydalı özel içeriğe sahip olan Light versiyonu da, özellikle çok ince ve açık renk saçların hassas ihtiyaçları için yaratıldı.

Henüz inceleme yapılmadı.

Be the first to review “Moroccanoil Treatment Bakım Yağı 25 ml”